All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1034 Products.
Gold Silver Iron Round Can Cover / ID73mm 300# Paper Tube Tin Bottom Lids
| Product Name: | Metal Lid For Paper Can |
|---|---|
| Color: | Silver/Black/Yellow |
| Material: | Tinplate |
#300 #307 Metal Can Tin Can Lid Seal Lid Easy Open End POE Ring Pull Aluminum Easy Open Lid Peel Off Aluminum Lids EOE
| Product Name: | Aluminum Peel Off Lids |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Tinplate |
Twist Plastic Lid Resealable Paper Composite Cans For Seasoning Packaging
| Usage: | Seasoning Packaging |
|---|---|
| Inner Diameter: | 65mm |
| Height: | 150mm / Customized |
Convenient Hand Sealable Small Clear Plastic Cylinder With Label Sticker
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | 55ML |
Tinplate 83mm Cover For Paper Can Metal Tinplate Lid Inner Plug Lid Cover
| Product Name: | Metal Lid For Paper Can |
|---|---|
| Color: | Silver/Black/Yellow |
| Material: | Tinplate |
209# 62mm Aluminum Foil Lid Easy Peel Off For Dry Food Can Foil Seal Lid
| Product Name: | Aluminum Peel Off Lids |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Tinplate |
Clear Plastic Jar Food Packaging
| Features: | Food Grade / BPA Free |
|---|---|
| Material: | Pistachio / Nuts / Walnut Candy Cookies Food Container Nice Looking Gift Design Plastic Jar Labeling LOGO Food Packaging |
| Surface Handling: | Labeling Logo |
Coffee Can Peel Off Lid Degassing Can Be Customized Peel Off Easy Open Lids And Aluminum
| Product Name: | Aluminum Full Open Easy Open Lid |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Tinplate |
Paper Tube Lid Wine Cover Caps Tube Tinplate Inner Plug Lid Inner Lid Tinplate Inner Cover Cap For Paper Can Paper CANS Custom Logo Metal
| Product Name: | Metal Lid |
|---|---|
| Color: | Silver/gold/black |
| Material: | Tinplate |
Custom Food Grade PET Plastic Container Dry Food Spices Nuts Candy Peanut Butter Honey Storage Jars with Flip Top Cap
| Material: | PET+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml/custom |

