All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1034 Products.
PET Plastic Spice Jar for Pepper Powder Transparent PET Seasoning Bottle with Shaker Lids for Salt Herbs
| Material: | PET+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |
Customised Movable Plastic Lid CMYK Printing Kraft Paper Tube Packaging , Tableware Paper Cans
| Material: | Paper |
|---|---|
| Shape: | Cylindrical |
| Size: | Customised |
Customised White Plastic Lid Kraft Paper Tube Packaging , Bowl And Fork Paper Cans
| Material: | Paper |
|---|---|
| Shape: | Cylindrical |
| Size: | Customised |
100ml Clear Plastic Cylinder For Dry Fruit / Nut BPA Free Leak Proof
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | 100ML |
83mm 307# Iron Strech Tin Can Lid For Cardboard Paper Tube
| Product Name: | Metal Lid For Paper Can |
|---|---|
| Color: | Silver/Black/Yellow |
| Material: | Tinplate |
Airtight Composite Rolled Edge Paper Cans Packaging Metal Tin Tubes With Insert Plastic Lid
| Print: | CMYK Printing/Gold Stamping |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With Aluminum Foil + Paper Tube+wooden Lid |
Transparent Food Plastic Cans Wholesale PET Food Jars Transparent Wide Mouth Plastic Bottle Plastic Spice Jar
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Custom Logo Food Grade Plastic PET Bottle Storage Jar 2Oz 4Oz 8Oz 12Oz 16Oz Pet Can Plastic Cosmetic Jar
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Square Pet Food Jars For Clear Plastic Pop Can Bottle Easy Open End For Dried Fruit Spice Cookies Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Custom Size Soft Candy Jar Plastic Jars PET Food Grade Bottle
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |

