All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1034 Products.
Plastic Cover for Milk Powder Jar
| Product Name: | Round PE Plastic Screw-On Cap Lids Pop Top Bottle Jars Caps Plastic Cover For Milk Powder Jar Inner Film |
|---|---|
| Size: | 125mm |
| Color: | Blue Or Customized ( Client Need Offer Color Sample Or Color Pantone Number ) |
High Temperature Resistance Food Grade #202 #209 #300 #307 #401 #502 Easy Open End EOE Aluminum Peel Off Lids Cover Peel Off Lids For Plastic Can Closures
| Product Name: | Aluminum Peel Off Lids |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Material: | Tinplate |
Black Lid Plastic Jars PET Material Transparent Storage Cans Food Packaging And Sub-Packaging For Storage Boxes
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
PET Honey Jars Cylindrical Food Bottles With Lids Guangzhou Suppliers With Caps, Plastic Screen Printing Customized Square
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Food Grade Plastic Storage Wide Mouth Food Candy Container Jar Round PET Clear Plastic Cookie Jar With Lid
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Guangzhou Factory 100ml 200ml 300ml 400ml 500ml 600ml 700ml 800ml 900ml 1000ml Empty Food Grade Clear Cooking Candy Cans PET Plastic Jars With Lids
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
225ml Round Storage Bottle PP Lids Small Plastic Jars For Candy / Chocolate / Nuts
| Product Name: | 225ml Round Storage Bottle PP Lids Plastic Food Jar For Candy / Chocolate / Nuts |
|---|---|
| Material: | PP Lids / Aluminum Lid + PET Bottle |
| Usage: | Candy / Chocolate / Nuts |
Embossing Logo Clear Plastic Cylinder , Flower Easy Open Pop Top Aluminum EOE Lid Plastic Can
| Features: | Food Grade |
|---|---|
| Products: | Flower Easy Open Pop Top Aluminum EOE Lid Plastic Cans |
| Surface Handling: | Clear / Embossing LOGO / Silkcreen LOGO |
Custom Paper Cans Packaging Cardboard Tea Coffee Container Tube With Metal Lid Closure
| Print: | CMYK Printing/Gold Stamping |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With Aluminum Foil + Paper Tube+wooden Lid |
Factory Wholesale Customized PET Round Spice Jars Transparent Plastic Seasoning Bottles With Shaker Lids For Pepper And Salt
| Material: | PET+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |

