All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1032 Products.
Eco Friendly Clear Pet Jars , 4oz Plastic Cookies Jar With Aluminum Lid
| Size: | 4oz |
|---|---|
| Material: | Pet And Pe |
| Certificated: | SGS FDA |
Transparent Food Grade Round Container PET Plastic Box With Clear Lid
| Capacity: | 500ml |
|---|---|
| Product Name: | Plastic Box |
| Size: | 122*122*55mm |
350ml Plastic Beverage Cans
| Name: | 350ml Printed Logo Empty Pet Plastic Clear Transparent Soft Drink Jars With Easy Open Lid |
|---|---|
| Usage: | Beverage Packaging |
| Application: | To Pack Soda, Juice, Cold Milk Tea, Cold Coffee...... |
Food Grade Clear Plastic Juice Jars Plastic Soda Can
| Size: | 65.3mm/83mm/99mm/126.5mm/customized |
|---|---|
| Capacity: | 210ml,250ml,330ml,350ml,500ml |
| Material: | PET Plastic |
250ml PET Beverage Can for Juice and Soft Drinks with Easy Open Lid
| Material: | PET Plastic |
|---|---|
| Use: | Soft Drink |
| Capacity: | 250ml |
Recyclable Clear Plastic Cylinder 200Ml Spice Packaging Canister With Shake Top
| Shipping: | By Sea Or By Air |
|---|---|
| Item: | Clear Plastic Cylinder |
| Color: | Transparent PET Can + PP Lid |
200ml Plastic Spice Jars With Shaker Top Lid For Salt And Pepper Packaging
| Material:: | PET Plastic |
|---|---|
| Industrial Use:: | Seasoning |
| Sealing Type:: | Screw Cap |
Small Candy Nut Food Grade PET Plastic Packing Jar With Pop Top Lid
| Material: | PET |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Green Lid Transparent Base Food Grade Material Mini Clear Pet Jars 410 Ml For Liquid
| Material: | Food Grade Pet Plastic Material + PS Cap |
|---|---|
| Construction: | Transparent Base With Srew Lip |
| Advertisement: | Out With Labeling |
206# Aluminum Energy Drink Beverage Can Lid , Plastic Jar Easy Open Cap
| Diameter: | 206# 57mm |
|---|---|
| Thickness: | Thickness |
| Can Style: | Paper Tin Can , Plastic Jar, Tinplate Can |

