All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1032 Products.
Custom Printed Round Tin Plate Cans With Aluminum Foil Lid Colorful Screw Tube
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Usage: | Tea,Coffee, Milk Powder ,Protein Powder |
| Printing Handling:: | CMYK Printing |
Spice Protein Tea Powder Packaging Paper Tube With Peel Off Airtight Lid
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With White Paper |
Transparent PET Plastic Cylinder Food Grade Can Jar With Aluminum Easy Open Lid
| Size: | 65.3mm/83mm/99mm/126.5mm/customized |
|---|---|
| Capacity: | 210ml,250ml,330ml,350ml,500ml |
| Material: | PET Plastic |
Food Grade PET Plastic Bottle Plastic Jar For Pet Nutrition Vitamins With Screw Cap
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Wholesale White HDPE Plastic Protein Powder Jar Container With Custom Logo Printing Empty Supplement Bottle
| Material: | HDPE+ Screw Lid |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | 500ml |
Recycled Cardboard Paper Tube packaging For Mug / Goblet With PP Plastic Lids
| Packaging Details: | International standard carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Blue Plastic Cap Clear Plastic Cylinder Aluminium Easy Open Can Packaging 700ml
| Capacity: | 700 Ml |
|---|---|
| Diameter: | 83mm |
| Height: | 150mm |
176mm Square Food Grade Clear Pet Jars Coffee Tin PP Lids Pet Plastic Jars
| Product Name: | 176mm Square Food Jar Wholesale Coffee Tin PP Lids Plastic Jar |
|---|---|
| Material: | PP Cover And PET Bottle |
| Usage: | Coffee / Nuts / Honey / Candy |
Hot Sale 55ml Size PET Plastic Hmep Jar Easy Open Can
| Material: | Plastic, Food Grade Tank Body |
|---|---|
| Use: | Canned Food |
| Grade: | Food Grade |
FDA Clear Plastic Cylinder , 50ml Dried Cans Aluminum Peel Off Food Jar
| Features: | PET Food Grade , Non- Toxic |
|---|---|
| Material: | 50ml Dried Cans Aluminum Peel Off Food Jar |
| Surface Handling: | Bottom Embossing LOGO |

