All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1002 Products.
Leaf Shape PET Plastic Food Storage Clear Cookie Jar With Screw PP Cap
| Material: | PET +PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Plastic Sifter Paper Tube Box Salt Packaging Cardboard Shaker Lid Custom Paper Can
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | Kaft Paper Tube+plastic Shaker+Aluminum Bottom |
Custom Recycle Paper Tube with Plastic Spice Shaker Top Kitchen Set Salt Sugar Double Holes Spice Set
| Name: | Custom Recycle Paper Tube With Plastic Spice Shaker Top Kitchen Set Salt Sugar Double Holes Spice Set |
|---|---|
| Material: | Food Grade Kraft Paper Tube |
| Usage: | Salt / Pepper / Suger / Chili Powder / Spice Powder |
Wooden Lid Silk Screen Clear Pet Jars for Beans , PET Plastic Jars
| Product Name: | Wooden Design Container Clear PET Plastic Beans |
|---|---|
| Usage: | Beans / Dried Food / Toys Etc |
| Size: | 65mm Diameter X100mm Height |
33mm Height Clear Plastic Cylinder , 40ml / 50ml Bottle Tube Mini Plastic Jars
| Features: | Food Grade , Non- Toxic, Eco-Friendly |
|---|---|
| Item: | 40ml / 50ml Bottle Tube Plastic Mini Jar |
| Place Of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
Transparent Black Cap Big Jar Type 1000ml Bath Salt Jar Plastic Packaging
| Name: | Transparent Black Cap 1000ml Bath Salt Jar Plastic Packaging |
|---|---|
| Certification: | FDA |
| MOQ: | 10000PCS |
Food Grade Clear Plastic Cylinder , 410ml Salt Tea Coffee Sugar Jars
| Name: | 410ml Pet Marteial Tea Coffee Sugar Salt Storage Jar With Different Color Cap |
|---|---|
| MOQ: | 10000pcs |
| Packaging: | Salt ,pepper ,seasoning |
60ml 80ml 100ml 120ml Plastic Fine Mist Spray Bottle for Medical Alcohol Sanitizer
| Product Name: | Custom Empty 60ml / 80ml / 100ml / 120ml Clear Plastic Fine Mist Spray Bottle For Medical Alcohol Sanitizer |
|---|---|
| Material: | PP Plastic Fine Mist Sprayer + PET Plastic Bottle |
| Usage: | Medical Alcohol Sanitizer / Cosmetic Easy Carrier |
Transparent Beverage Plastic Juice Bottle 250ml with Screw Cover
| Item: | Plastic Beverage Bottle |
|---|---|
| Application: | To Pack Beverage Like Juice, Soda, Coffee... |
| Sealing: | Screw Cover |
Promotional Food Packaging Clear plastic pet Jars witn PE cap 100mm
| Material:: | Plastic |
|---|---|
| Use: | Canned Food , Cosmetic |
| Plastic Type: | PET |

