All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1023 Products.
Clear PET Jars For Shampoo Shower Gel 500ml Plastic Bottle With Pump Press Lid Customized Service
| Material: | PET+ Pump Lid |
|---|---|
| Item Name: | PET Bottle |
| Capacity: | 500ml |
Clear Square Plastic Jar With Lids
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Eco Friendly Custom Paper Tube With Seal Easy Tear Lid/Plastic Lid Packaging Health Food Supplements Kraft Paper Tubes
| Material: | PP,High Grade White Cardboard And Artpaper For Label |
|---|---|
| Use: | Canned Food , Tea , Canned Food , Cosmetic , Wine |
| Shape: | Round(square Also Available) |
Food Grade PET Plastic Cans With Silver LIDS And Transparent Cans Of Various Sizes
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Food Grade PET Plastic Jars and Bottles with Lids High Quality Storage Containers for Candy Snacks Spices
| Material: | PET Bottle + Screw Lid |
|---|---|
| Item Name: | PET Bottle |
| Capacity: | 480/500ml |
White Tin Can Easy Open Lid / End for PET / Plastic bottle # 307
| Material: | Metal |
|---|---|
| Metal Type: | Tinplate |
| Type: | Pull-Ring |
700ml Clear Plastic Cylinder Tubes , Golden PET Can With Screw Lid
| Material:: | Plastic |
|---|---|
| Usage:: | Tea , Food , Cookie , Cafa ,etc |
| Place Of Origin:: | Guangdong, China |
Plastic Clear Cookie Jar Candy Canister Food Storage With Matal Pull Tab Lid
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
2200 ml Aluminum Lid PET Beverage Plastic Ring Pull Can For Snack
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
Canned Red Aluminum Lid Beverage Plastic Ring Pull Can For Snack 2200ml
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |

