All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1032 Products.
210ml Capacity Plastic Food Jar Jars With Aluminum Easy Open Lids
| Save: | Save For Food , Water , Drink |
|---|---|
| Certificates: | FDA Food Grade |
| Resist Temp: | <=40℃ |
Sealable Jar Wide Mouth With Aluminum Lid And PE Lids Nuts And Cookies Storage Containers Candy And Snack Jar Transparent Food Grade Jam Jar Plastic PET
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Plastic PET Easy Open Sealable Can With Aluminum EOE For Candy Snack
| Material: | PET |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Lid: | PE Lid |
100ml Leaves Easy Open Cans , Childproof Lid Food Jars With Embossing Logo
| Features: | Food Grade , Non- Toxic, Eco-Friendly |
|---|---|
| Material: | Food Grade PET Plastic + Childproof Aluminum Peel Off Lid + Plastic Cover |
| Surface Handling: | Clear / Embossing LOGO / Silkcreen LOGO |
100ml Clear Plastic Cylinder With Aluminum Lid / Empty Cosmetic Jars
| Features: | Food Grade , Non- Toxic, |
|---|---|
| Item: | 100ml Cosmetic Jar Plastic With Aluminum Lid |
| Material: | PET Plastic + Aluminum Screw Lid |
PET Plastic Round Jar Candy Powder Dried Fruit Storage With Silver Lids
| Name: | PET Plastic Round Jar Cosmetic Container Candy Powder Dried Fruit Storage Plastic Jars With Silver Lids |
|---|---|
| Materia: | PET Jar+Aluminum Foil Gasket+Aluminum Screw Lid / Plastic Screw Lid |
| Use:: | Cookie, Cake, Noodle, CANDY, Nuts & Kernels, Other Foo |
Customized Samples Spice Pepper and OEM Branding Shaker Lid Jar for Clear Plastic Cylinder 200ml Shaker Lid Bottle
| Item: | Seasoning Pepper Shaker Lid Spice Jar Bottle |
|---|---|
| LOGO: | Embossing LOGO |
| Size: | 100ml /200ml |
Wholesale 4000ml High Volume PET Plastic Jar Container with Screw Cap for Health Supplements and Milk Powder
| Shippment: | By Air/By Sea |
|---|---|
| Resist Temp: | <=40℃ |
| Lead Time: | 15-20day Normally |
Food Grade Plastic PET Beveragel Pop Top Can Bottle with Easy Open Aluminum Lid 100ml Clear Plastic Nuts Candy Cans
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |
83mm Food Grade Black / White PP Products Lid For Paper Tube
| Packaging Details: | Standard carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-12 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |

