All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1002 Products.
Free Sample Custom Size / Color Plastic Square / Round Clear Pet Jars With Lid For Food
| Product Name: | PET CAN With Lid For Food |
|---|---|
| Material: | PET |
| Sealing Type: | Screw Cap |
2 - 3mm Thickness Easy Open Lid For Plastic Can / Paper Can / Metal Can
| Product Name: | Aluminium Lids |
|---|---|
| Cap: | Aluminium/Tinplate EOE |
| Color: | Silver, Gold, Black, Yellow |
300ML 500ML Pet Plastic Easy Open Jar Packaging For Dried Food
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid |
|---|---|
| Item Name: | Beverage PET Easy Open Can |
| Capacity: | 300ml/500ml |
Transparent Plastic Soda Drink Can 350ml With Aluminum Lid
| Industrial Use: | Beverage |
|---|---|
| Material: | PET Plastic |
| Plastic Type: | Food Grade New PET Plastic |
PE Plastic Cover 401# 99mm Tinplate Easy Open Can End / Lid
| Name: | PE Plastic Cover 401# 99mm Tinplate Easy Open Can End/Lid/Can Lids For Sale |
|---|---|
| Material: | PE Palstic |
| Color: | Custom |
Find Similar Easy Open Aluminum Lid Customized Size Printed Logo Cylindrical Round Packaging Paper Cardboard Tube For Protein Powder / Coffee
| Material: | PP,High Grade White Cardboard And Artpaper For Label |
|---|---|
| Use: | Canned Food , Tea , Canned Food , Cosmetic , Wine |
| Shape: | Round(square Also Available) |
Food Grade Kraft Paper Tubes With Metal Lid For Tea Packaging Paper Tubes For Food Luxury Paper Tube Food Grade
| Material: | PP,High Grade White Cardboard And Artpaper For Label |
|---|---|
| Use: | Canned Food , Tea , Canned Food , Cosmetic , Wine |
| Shape: | Round(square Also Available) |
100ml 200ml 300ml 400ml 500ml 600ml 700ml 800ml 900ml 1000ml Cylinder Clear Plastic Jar Container with Flip Top For Food Storage PET Candy Jar
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
4 C Paper Sticker Printing Clear Plastic Cylinder Silver Plastic PE Cap 900ml
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Type: | PET |
| Usage: | Beverage , Food |
4’c paper sticker printing Clear Plastic Cylinder , silver plastic PE cap 900ml
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Use: | Tea , Food , Cookie , Cafa ,etc |
| Material: | PET |

