All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Eco - friendly embossing printed Tin Can caps / 300 # tinplate easy open lid
| Metal Type: | Tinplate |
|---|---|
| Type: | Pull-Ring |
| Feature: | Air-proof |
83.3 mm 401 # Silver composite Tin Can Caps , Full open tin plate EOE
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Size: | 52.3mm/62.5mm/65.3mm/72.9mm/83.3mm/99mm/126.5mm/153.3mm |
| Suitable For: | Plastic Cans,tinplate Cans,composite Paper Cans |
73 mm food grade small Tin Can Lids silk printing , PET bottle caps
| Material: | Metal |
|---|---|
| Metal Type: | Tinplate |
| Feature: | Air-proof |
Food Grade Aluminium Easy Open Tin Can Lid End For Tubes , Easy Open Cap
| Packaging Details: | Inner with polybag,outer with carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
83.3 mm peel off Aluminium Foil cap , embossing printed silver alu foil EOE
| Packaging Details: | Inner with polybag,outer with carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Tin Can PET bottle Cap
| Packaging Details: | Inner with polybag, every line outer with carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Blue Plastic Cap Clear Plastic Cylinder Aluminium Easy Open Can Packaging 700ml
| Capacity: | 700 Ml |
|---|---|
| Diameter: | 83mm |
| Height: | 150mm |
Safe rim Aluminum Easy Open Lid For beverage pop can , tinplate ends
| Packaging Details: | Inner with polybag,outer with carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Embossing printing Aluminum Easy Open Lid / Cover For PET bottle 83.3 mm
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Size: | Internatioal Standard |
| Usage: | For Sauce Storage Can, Food,snack,fruit Paste . |
Eco friendly Easy Open Lids End With Silk Printing For Composite Paper Can
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Name: | Easy Open Ends |

