All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Colorful Crystal Cap 380ml PET Easy Open Jar With EOE Food Grade
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+PET Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 380ml |
1000ML-2000ML Food Grade PET Bottle with Screw Cap for Health Supplements - Recyclable Plastic Cylinder
| Packaging Details: | carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Eco Friendly Food Grade PET Jar with Thread Cap for Protein Powder and Dry Food Storage
| Packaging Details: | carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
High-temperature Sterilization Heat Resistance and Freezen Container PP Material Plastic Can PP Bowl with Aluminum Easy Open Lids PE Cap for Pepperpaste
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
Custom Color 99mm Plastic Lid 8g PE Cover Dust Cover For Tin Paper Can
| Product Name: | PE Cover |
|---|---|
| Color: | Multi Color |
| Material: | PE |
Panton Color 380ml Pepper Plastic Jar With Shaker Pressing Cap OEM ODM
| Name: | 380ml Salt Jar And Pepper Plastic Jar With Shaker Pressing Cap |
|---|---|
| CAP Color: | Red ,blue ,black Cap |
| Packaging: | Salt ,pepper ,seasoning |
Glossy / Matte Lamination Paper Composite Cans With Transparent Plastic Cap
| PRODUCT NAME: | Paper Cans Packaging |
|---|---|
| MATERIAL: | Food Grade Cardboard, Aluminium Easy Open Lid, PE Cap |
| CERTIFICATES: | FDA , SGS , ISO , SEDEX |
Handle Screw Cap PET PP Clear Plastic Containers Airtight Waterproof
| Material: | PET + PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Square 100ml water / Milk / Juice Clear Pet Jars with screw cap , plastic bottle jars
| Packaging Details: | international standard export packaging |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-2 weeks after order is confirmed and receipt of deposit |
| Payment Terms: | T/T , L/C |
Plastic Cover for Milk Powder Jar
| Product Name: | Round PE Plastic Screw-On Cap Lids Pop Top Bottle Jars Caps Plastic Cover For Milk Powder Jar Inner Film |
|---|---|
| Size: | 125mm |
| Color: | Blue Or Customized ( Client Need Offer Color Sample Or Color Pantone Number ) |

