All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Plastic Bottle / Tuna Tin Cans Easy Open Lid , Food Storage Tinplate Cover
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Size: | 73mm Diameter, #300 |
| Application: | Tuna Cans / Tin Cans |
99mm Environmental Golden Tinplate Easy Open Lid For Paper Tubes And Plastic Cans
| Material: | Tinplate / Aluminium |
|---|---|
| Diameter: | 99mm |
| Type: | Full Open Easy Open End |
Large Size Long Kraft Paper Tube Packaging For Oatmeal Food Grade
| Material: | Paper + Coated Label +aluminium Foil Lining + Sealed Top And Bottom |
|---|---|
| Dia: | 83mm (many Other Diameters Available) |
| Height: | 230mm (customized) |
65 x 29mm 80ML Cannabis Tinplate Cans With Easy Open End And Plastic Lid For Hemp Packaging
| Jar Material: | Tinplate |
|---|---|
| Easy Open Lid Material: | Alu |
| Cap: | PE Plastic |
International Standard Size Cylinder Metal Tin Lid For Packaging Can
| Color: | Golden |
|---|---|
| Material: | Tinplate |
| Shape: | Cylinder/Round |
Non - Toxic Food Grade Clear Plastic Cylinder / 10oz Peanut Butter Bottles
| Features: | Non- Toxic, Food Grade |
|---|---|
| Material: | Food Grade PET Plastic Jar With PE Screw LID |
| Surface Handling: | Label /Embossing LOGO / Silkcreen LOGO |
100ml Clear Plastic Cylinder For Dry Fruit / Nut BPA Free Leak Proof
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | 100ML |
Mini Clear Pet Jars / 55ml Food Grade Plastic Storage Jars With EOE
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 55ml |
Degassing Lid Peel Off Lid with Valve for Coffee Cans 99mm 126mm Tin Cans Lid
| Item: | Degassing Lid Peel Off Lid With Valve For Coffee Cans 99mm 126mm Tin Cans Lid |
|---|---|
| Model: | 401# 99mm Inner Diameter |
| Use For: | Coffee Tin Cans / Paper Cans / Aluminum Cans |
High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE
| Item: | High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE |
|---|---|
| Model: | 401# 99mm |
| Use For: | Dried Food Tin Cans / Paper Cans / Food Cans |

