All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
680ml Easy Open Square Clear PET Jars Food Grade Snacks / Cookie Packing
| Material: | PET + Aluminum + PE |
|---|---|
| Top: | Aluminum Easy Open End With PEcover |
| Body: | Clear PET Jar |
Aluminum Lid New Food Grade Plastic Easy Open PET Can For Packing Nuts
| Material: | PET |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Lid: | PE Lid |
Plastic PET Easy Open Sealable Can With Aluminum EOE For Candy Snack
| Material: | PET |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Lid: | PE Lid |
Customized Snacks / Tea Packing Pet Plastic Jars Easy Open Lid Air - Proof
| Material: | PET + Aluminum + PE |
|---|---|
| Top: | Aluminum Easy Open End With PE Cover |
| Body: | Clear PET Jar |
Air Proof Clear Empty Food Grade 450ml Jar Pet Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 450ml |
Alu Easy Open Lid Dry Fruit 450ml Clear Canister Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 450ml |
Heat Resisting Food Grade 450ml Clear PP Jar Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 450ml |
PP High Temperature 180ml Transparent Jar Packaging With EOE
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 180ml |
Custom Blue Sealed Food Storage 1000ml Easy Open Cans
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 1000ml |
Silk Printing Cookies Easy Open 380ml Clear Pet Jars
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 380ml |

