All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Offest Print Candle Canister Iron Cap Cardboard Paper Packaging
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Cardboard Paper Coffee Cnas |
| Material: | A4 Paper |
ODM Food Grade Packaging Paper Tube with Iron Cap for Tea / Coffee
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Tea Coffee Tube |
| Material: | A4 Paper |
Paper Tube For Salt Packing Paper Tube With Plastic Cap Hot Selling Composite Can
| PRODUCT NAME: | Hot Selling Composite Can |
|---|---|
| MATERIAL: | Cardboard, Kraft Paper |
| CERTIFICATES: | FDA , SGS , ISO , SEDEX |
Cylinder Clear PET Jars
| Color: | Clear |
|---|---|
| OEM/ODM: | Available |
| Aplication: | Household And Industrial Food Storage |
PET Honey Jars Cylindrical Food Bottles With Lids Guangzhou Suppliers With Caps, Plastic Screen Printing Customized Square
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Custom Food Grade PET Plastic Container Dry Food Spices Nuts Candy Peanut Butter Honey Storage Jars with Flip Top Cap
| Material: | PET+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml/custom |
Food Grade Plastic Shaker Bottle PET Packing Shaker Spice Bottles Jars Containers With Butterfly Flip Top Cap Lid
| Material: | PET+plastic Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |
Factory Price Cosmetic Food Packaging Black HDPE Protein Powder Container Jar With Screw Cap
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | 1200ml |
Transparent Medicine Bottle Lightweight Durable HDPE Plastic Bottle Screw Cap Cylindrical Shape Customizable Printing Suitable Containing
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | Customize |
Food Grade HDPE Medicine Pill Tablet Capsule Packaging Plastic Bottles With Screw Cap
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | Customize |

