All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
1oz Childproof Screw Cap Cosmetic Jars Push Safety Caps Jar
| Features: | Food Grade , Non- Toxic, |
|---|---|
| Item: | 1oz Cosmetic Jars Childproof Screw Cap Push Safety Caps Jar |
| Material: | Clear Glass Jar + Safety Childproof Lid |
Customize PP Push Up Pop Sushi Plastic Cup Packaging
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
Custom logo New Trendy Eco Friendly PP Plastic Sushi Roll Push up pop Tube Shooter Cup Cylinder Container Packaging with Lid
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
Factory HDPE PET Bottles Flip Wide Mouth Cylinder Plastic for Effervescent Tablets Calcium Tablets Fruit Powder
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | Customize |
Food Grade HDPE Vitamin Health Product Bottles Colored Capsule Shape Calcium Tablets sealed Bottles
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | Customize |
Custom Logo White HDPE Supplement Bottle Child Resistant Cap and Vitamin Capsule Medicine Bottle
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | Customize |
83mm #307 Cylinder Clear Plastic Containers For PET Plastic Easy Open Cans
| Product Name: | 83mm #307 Clear Plastic Cylinder For PET Plastic Easy Open Cans |
|---|---|
| Material: | PET Transparent Jar |
| Usage: | Seal With Easy Open Ends For Candy, Chocolate Etc |
Blue Plastic Cap Clear Plastic Cylinder Aluminium Easy Open Can Packaging 700ml
| Capacity: | 700 Ml |
|---|---|
| Diameter: | 83mm |
| Height: | 150mm |
Bakery Octagonal Shape PET Disposable Biscuit Cookies Clamshell Box With Lid
| Material: | PET |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Box |
400ml Flip Top Plastic Easy Open Lid Dried Food Jars With Labeling LOGO
| Features: | PET Food Grade, Shaker Lid |
|---|---|
| Item: | 400ml Flip Top Plastic Easy Open Lid Dried Food Jars |
| Material: | PET Plastic Jar + PP Plastic Easy Open Flip Top Cap |

