All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
2000ML Food Grade PET Cans For Powdered Milk With Flip Plastic Cap And Spoon Empty Food Grade PET Jar With Lid
| Packaging Details: | carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
2200ML 2600ML New Style Custom Logo Food Grade Plastic Milk Powder Can Plastic Cap with Scoop
| Packaging Details: | carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
80ml Small Easy Open Clear Pet Jars For Preserved Fruit Packaging 53x53mm
| Material: | PET + Aluminum + PE |
|---|---|
| Size: | 53x53mm |
| Certification: | FDA-SGS, ISO |
Wide Mouth Square Transparent PET Bottles , Clear Pet Jars Oatmeal Can
| Material: | PET |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Usage: | Food |
Free Sample Transparent Round Shape Plastic PET Can , Empty Easy Open Can For Food
| Product Name: | Empty Easy Open Can |
|---|---|
| Material: | PET |
| Sealing Type: | Screw Cap |
Free Sample Custom Size / Color Plastic Square / Round Clear Pet Jars With Lid For Food
| Product Name: | PET CAN With Lid For Food |
|---|---|
| Material: | PET |
| Sealing Type: | Screw Cap |
Eco Friendly Clear Pet Jars , 4oz Plastic Cookies Jar With Aluminum Lid
| Size: | 4oz |
|---|---|
| Material: | Pet And Pe |
| Certificated: | SGS FDA |
900Ml Customized Transparent Empty Cans With Lids / Pet Plastic Container
| Packaging Details: | exported carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 10-15 |
| Payment Terms: | L/C, Western Union, T/T |
Different Shape PET Easy Open Jar Stackable Screw Lid Airtight For Nuts
| Material: | PET +EOE+PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Big Container Blue Color PET Easy Open Jar Food Cans Storage Candy
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 1000ml |

