All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ tin can lids ] match 294 Products.
Mini Weed Tin Plate Cans Diameter 65mm By Height 30mm 2 Piece Type
| Cap Color: | Panton Color |
|---|---|
| Application: | Packging Cannabis |
| Capacity: | 80ml |
High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE
| Item: | High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE |
|---|---|
| Model: | 401# 99mm |
| Use For: | Dried Food Tin Cans / Paper Cans / Food Cans |
211# Plastic Lid PE Can Cover For EOE Can Packaging
| Color: | Clear Or Customized By Customer |
|---|---|
| Material: | PE Plastic |
| Shape: | Cylinder/Round |
Customized Dry Fruit / Snack Food Tin Plate Cans Cylinder , Tinplate Can packaging tins
| Material: | Metal |
|---|---|
| Metal Type: | Tinplate |
| Use: | Milk Powder |
BPA Colorful Plastic PE Lid For Plastic Jars / Paper Cans / Tin Cans
| Material: | PE |
|---|---|
| Color: | Customised |
| Size: | Custom |
Durable Tin Plate Cans Custom Print Logo / 250g Roasters Coffee Canister
| Features: | Airtight / Food Grade |
|---|---|
| Products: | 250g Roasters Coffee Tin Cans Custom Print LOGO Coffee Canister |
| Sealing: | With Tinplate Bottom Lid And Aluminum Peel Off Lid |
Roasted / Salted Peanuts Easy Open Tin Plate Cans / Custom Volume Metal Tin Can
| Features: | Food Grade Metal Tinplate |
|---|---|
| Products: | Roasted / Salted Peanuts Easy Open Custom Volume Metal Tin Can |
| Surface Handling: | Full Printed |
Plastic Tin Can Covers / PE Lid With Silk Screen Printing Logo
| Product Name: | High Quality Plastic Lids For Cans |
|---|---|
| Size: | International Standard ( Customized Size Can Be Done Through Making New Tools ) |
| Color: | Customized ( Client Need Offer Color Sample Or Color Pantone Number ) |
International Standard Size Cylinder Metal Tin Lid For Packaging Can
| Color: | Golden |
|---|---|
| Material: | Tinplate |
| Shape: | Cylinder/Round |
307# 83mm Food Grade Tin Can Easy Open Lid / Tuna Fish Round Metal Cap
| Diameter: | 307# 83mm |
|---|---|
| Thickness: | Thickness |
| Can Style: | Paper Tin Can , Plastic Jar, Tinplate Can |

