All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ plastic lids ] match 1032 Products.
Perfume Bottle Hold Tight Cardboard Paper Tube Dembossing Surface
| Features: | Biodegradation, Eco-Friendly, Good Holder |
|---|---|
| Material: | Kraft /Cardboard Paper +EVA / Foam |
| Surface Handling: | CMYK Color / Pantone |
Matt Lamination Easy Open Paper Composite Cans For Dried Fruit / Food Powder
| Product Name: | Embossing LOGO Easy Open Paper Composite Tea Cans |
|---|---|
| Material: | Aluminum EOE + Aluminum Foil Liner Paper Tube + Plastic Cap |
| Usage: | Tea / Dried Fruit / Food Powder / Cookies |
Wood Color Design Recycled Paper Packaging Gift Boxes OEM Luxury Gift
| Name: | Wood Color Design Recycled Paper Gift Boxes OEM Luxury Gift |
|---|---|
| Material: | 1000g Cardboard Paper + Plastic Tray |
| Usage: | Books Gift / Painting Gift |
Cake Gift Food Packaging Boxes Recycled Food Cupcake Folding Box With Handle
| Name: | Custom Cake Gift Food Packaging Boxes Recycled Food Cupcake Folding Paper Box With Handle |
|---|---|
| Material: | 800g Cardboard Paper + Plastic Tray |
| Usage: | Books Gift / Painting Gift |
Wholesale Recyclable Paper Cans Packaging Cardboard Perfume Essential Oil Container Paper Tube
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With White Paper |
Chinese Tea / Green Tea Recycled Paper Gift Boxes PVC Window Box with Handle Rope
| Name: | Chinese Tea / Green Tea Recycled Paper Gift Boxes PVC Window Box With Handle Rope |
|---|---|
| Material: | 350g Cardboard Paper + PVC Window + Rope |
| Usage: | Chinese Tea / Green Tea / Dried Food |
Lisptic Paper Composite Tube , Push Up Lip Balm Paper Tube Packaging
| Product Name: | Push Up Lip Balm Paper Tube Paper Composite Lisptic Tube |
|---|---|
| Material: | ABS Plastic Holder + Paper Tube |
| Usage: | Lip Balm |
Hot Stamping Chocolate Paper Box Aluminum Foil Cyinder Packaging Food Tube
| Features: | Non- Toxic / Eco-Friendly |
|---|---|
| Product Name: | Chocolate Paper Box Aluminum Foil Cyinder Packaging Food Tube |
| Surface: | Matt Lamination / Oil Cover |
Custom Biodegradable 83.3mm A4 Kraft Paper Tube Packaging
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With Aluminum Foil |
Printing Flower Tea Packaging Box Recyclable Food Paper Cans Packaging
| Print: | CMYK Printing |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | A4 Paper + Inside With Aluminum Foil |

