All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cover ] match 518 Products.
Recyclable 100ml Small PET Plastic Can With Alu Easy Open Lid Damp - Proof
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 100ml |
Recyclable Round Tea Sugar 500ml Clear Pet Jars
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 500ml |
100ML Clear Pet Jars Child Resistant Candy 3.5G Weed Plastic Flower Cans Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 100ml |
55ml Weed Spice Child Proof Clear Pet Jars With Easy Open Lid
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 55ml |
Consideration Of 360ML Clear PET Can Bottle For Tea Dry Food Coffee Cosmetic Gift
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Food Grade PET Plastic Bottle Plastic Jar For Pet Nutrition Vitamins With Screw Cap
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Clear Square Plastic Jar With Lids
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
500ml Transparent Clear Plastic Packaging Tubes Dates Packaging Plastic Container
| Capacity: | 500 Ml |
|---|---|
| Cap: | PE Cover + Alu Easy Open Lid |
| Material: | PET + Aluminium |
Factory Direct Sales HDPE Medicine Plastic Bottle with Gasket for Vitamin Supplement Pill Empty Jar Packaging
| Cap Material: | HDPE |
|---|---|
| Sample: | Avaliable |
| Advantage: | Eco-friendly/Airtight |
Eco-Friendly Food Grade Push-Up Mechanism Paper Composite Can for Sushi Packaging and Storage
| Industrial Use: | Sushi Food Storage |
|---|---|
| Inner: | Aluminum Foil Inner / PE Inner |
| Paper Type: | Craft Paper/White Cardboard |

