All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Easy Opening Labeling Custom Salt Paper Can Packaging Tube With Shaker Top
| Material: | Kraft Ppaer Tube +aluminum Easy Open End + Aluminum Bottom + Plastic Cap |
|---|---|
| Item: | Pop-Top Cans |
| Dimension: | Custom |
Food grade PET Clear Plastic Cylinder 400ml Candy Canister Easy Open
| Material: | PET |
|---|---|
| Cap: | Alu EOE + PE Cover |
| Capacity: | 400 Ml |
650 Ml Visible Plastic Easy Open Can Round Tube Packaging For Seeds / Dry Fruits
| Material: | PET + Aluminium + PE |
|---|---|
| Capacity: | 650 Ml |
| Use: | Seeds / Candy Packaging / Dry Fruits Packaging |
Square Food Grade Clear Plastic Jars With Silk Screen Printing
| Shape: | Round Shape |
|---|---|
| Cap Color: | Panton Colir |
| Material: | PET +pe |
Hot Sale 55ml Size PET Plastic Hmep Jar Easy Open Can
| Material: | Plastic, Food Grade Tank Body |
|---|---|
| Use: | Canned Food |
| Grade: | Food Grade |
Mini Hemp Packaging 100ml Easy Open Ring Pull Tin Can / Metal Tins With Lids
| Material: | Plastic, Food Grade Tank Body |
|---|---|
| Use: | Canned Food |
| Grade: | Food Grade |
100ml 3.5G Flowers Herbs Container / Smell Proof Small Tin Cans
| Features: | Airtightness, Non-spill, Smell Proof, Water Proof, Child Proof |
|---|---|
| Material: | Cannabis Jars 100ml 3.5G Flowers Herbs Container Smell Proof Small Tincan |
| Place Of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
Smartbud Weed Tin Plate Cans
| Features: | Airtightness, Non-spill, Smell Proof, Water Proof, Child Proof |
|---|---|
| Material: | Smartbud Weed Tin Can 100ml 65*29.5mm With Easy Open Lid And Plastic Cover Herb Storage |
| Place Of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
Black Tin Plate Cans 65mm Diam With 29.5mm Height Herb Flowers Air Tight Sealed Water Proof
| Features: | Airtightness, Non-spill, Smell Proof, Water Proof, Child Proof |
|---|---|
| Material: | Weed Cans 65mm Diam With 29.5mm Height Herb Flowers Air Tight Sealed Water Proof |
| Certificates: | FDA Certificate |
65x30mm 80ml 3.5G Metal Tin Containers With Lids / Small Dry Herb Packaging Can
| Features: | Airtightness, Non-spill, Smell Proof, Water Proof, Child Proof |
|---|---|
| Material: | 65x30mm 80ml 3.5G Metal Tins With Lids Small Dry Herb Packaging Can |
| Place Of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |

