All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Food Grade Plastic PET Cans Food Containers Good Barrier Properties
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
Security Clear Plastic Cylinder Fast delivery OEM For Snack Food
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
Tea Packaging Clear Plastic Cylinder Plastic Cylinder Containers With Lids
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
375ml Durable Clear Plastic Cylinder Anti - Oil Anti - Oxygen For Cookies
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
500ml Red Dates Clear Plastc PET Can Food Grade Material Air - Proof
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
Drinks PET Plastic Cylinder Containers Good Barrier Properties 360ml Easy Storage
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | HUIHUA |
| Use: | For Drinks |
FDA Eco-Friendly Plastic Cans Easy Open Lid , 99mm Aluminum Lid
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Size: | 99mm Diameter, #401 |
| Application: | Plastic Cans / Paper Cans / Coffee Cans |
1000 Ml Aluminium Lid Clear Plastic Easy Open Jar Thin Long Tube For Seaweed
| Material: | PET + Aluminium + PE |
|---|---|
| Capacity: | 1050 Ml |
| Use: | Cookies/ Seaweed / Candies Packaging / Dry Fruits Packaging |
Recyclable 99mm 401# Aluminum Foil Lids / Dry Powder Full Easy Open Ends
| Size: | 99mm |
|---|---|
| Thickness: | 0.22mm |
| Feature: | Recyclable |
Wide Mouth PET Plastic Food Grade Milk Powder Jar With Lids And Label For Whey Protein Powder Package
| Base Material:: | PET |
|---|---|
| Usage: | Powdered Milk Package, Powdered Milk |
| Collar Material:: | PE |

