All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ pe cap ] match 635 Products.
Air - Proof Clear Plastic Cylinder Containers For Canned Food , Beverage
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
Aluminum Pull Tab Lid Clear Plastic Cylinder Containers/Food Packaging Canister
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
FDA SGS Clear Plastic Cylinder Round Shape Candy PET Can Air - Proof
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
100ml 3g Clear Pet Jars Empty Mini Plastic Cans With Lid And Stickers
| Material: | PET |
|---|---|
| Diameter: | 67mm |
| Height: | 33mm |
65x30mm Small Weed Packaging Pet Plastic Can With Easy Open Lid Airproof
| Material: | PET |
|---|---|
| Type: | Plastic |
| Capacity: | Many |
300ML 500ML Pet Plastic Easy Open Jar Packaging For Dried Food
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid |
|---|---|
| Item Name: | Beverage PET Easy Open Can |
| Capacity: | 300ml/500ml |
Foil Stamping PP Plug Easy Seal Paper Composite milk powder / nuts Cans OEM ODM
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Top: | PP Plug |
Food Grade Cylinder Paper Composite Cans for Nuts / Milk Powder / Coffee Bean
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Shape: | Cylinder |
| Color: | Colorful |
SGS Food Grade Cylinder Paper Composite Cans for Flower Tea , Fruit Tea And Coffee
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Shape: | Cylinder |
| Printing: | 4 Color |
Cylinder Brown Paper Can Packaging for Instant Coffee / Milk Powder / Nuts OEM
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Dimension: | Customized |
| Shape: | Cylinder |

