All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Food Grade Cardboard Kraft Paper Tubes Tea Coffee Packaging
| Material: | Paper |
|---|---|
| Printing: | Custom Printing |
| Sample: | Provide |
Custom Printing Paper Composite Cans Food Grade Round Tube Packaging
| Material: | Kraft Paper |
|---|---|
| Usage: | Food Packaging |
| Printing Handling:: | Embossing, UV Coating, Varnishing, Glossy Lamination |
Black Kraft Paper Tube Cylindrical Packaging Box Brown/White Round Paperboard Tube
| Print: | CMYK Printing/Gold Stamping |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | Paper Tube + Metal Lid + Inside With Aluminum Foil |
Food grade Custom Sushi Paper Tube Packaging Sushi Push Pop up Tube Packaging Wholesale
| Print: | CMYK Printing/Gold Stamping |
|---|---|
| Item: | Paper Tube Packaging |
| Material: | Paper Tube |
PET / PS Recycled Paper Gift Boxes Paper Jewelry Gift Boxes
| Material: | Paper / PET / PS |
|---|---|
| Size: | According To Your Need |
| Surface Handling: | Label |
Various Size Gold / Silver / Black Metal Cap Tin Can Lid For Paper Can Packaging
| Material: | Metal |
|---|---|
| Size: | Diameter: 59.5/63/65/73/78.5/83/88/92/99/110/114/115/124mm Or Customized |
| Colour: | Gold / Silver / Black |
Eco-Friendly And Recyclable Cardboard Paper composite Cans With Metal Lid For Ice Cream Packaging
| Shape: | Cylinder |
|---|---|
| Capacity: | 3.7Oz 109ml /16oz 500ml |
| Recyclable: | Yes |
Eco-Friendly Food Grade Paper Composite Can with Push-Up Mechanism for Sushi Tube Packaging
| Usage: | Sushi Push Pop Up Paper Tube |
|---|---|
| Inner: | Aluminum Foil Inner / PE Inner |
| Shape: | Push-up Sushi Tube Packaging |
Three Pieces Cardboard Tube Packaging Dry Food Food Can Packaging Canister
| Material: | Paper Lid + Paper Tube Base + Paper Bottom |
|---|---|
| Item: | Cardboard Paper Tube |
| Dimension: | Daimeter 55mm * Height 130mm |
Custom Print Toy Gift Cardboard Paper Composite Can Packaging With Iron Lid
| Material: | Cardboard Paper + Offset Paper Labeling |
|---|---|
| Item: | Paper Composite Cans |
| Usage: | For Dolls Package |

