All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Kraft Paper Easy Open Paper Composite Cans OEM LOGO Paper Tube Packaging
| Product Name: | Kraft Paper Easy Open Cans Paper Composite Cans OEM LOGO Paper Tubes |
|---|---|
| Material: | Tinplate And Paper Composite Tube |
| Usage: | Dried Food / Gift / Coffee / Candy |
Composite Paper Tube Packaging With Plastic Jar Cream / Powder Packaging
| Product Name: | Paper Composite Cans 2017 New Design Paper Tube With Plastic Jar Cream / Powder Packaging |
|---|---|
| Material: | PET Screw Cap Bottle + Double Gummed Paper Tube |
| Usage: | Cream / Wet Products |
Lisptic Paper Composite Tube , Push Up Lip Balm Paper Tube Packaging
| Product Name: | Push Up Lip Balm Paper Tube Paper Composite Lisptic Tube |
|---|---|
| Material: | ABS Plastic Holder + Paper Tube |
| Usage: | Lip Balm |
Food Grade Paper Tube Packaging With Air - Tight Easy Peel Off Lid For Nuts
| Material: | Paper + Plastic + Metal |
|---|---|
| Diameter: | 83mm |
| Height: | 150mm (customized) |
Aluminium Foil Lining Paper Tube Packaging / Oatmeal Container 83mm Diameter 230mm Height
| Material: | Kraft Paper Core+ Plastic + Aluminum |
|---|---|
| Diameter: | 83mm (other Dia Also Available) |
| Height: | 230mm (customized) |
CMYK Color Printing Soft Ball Paper Tube Packaging / Cardboard Tube Boxes
| Name: | Softball Packaging Tube Cardboard Tube Box |
|---|---|
| Material: | Cardboard Paper Tube |
| Usage: | Soft Ball / Gift Box |
Special Design Paper Tube Packaging With Window / Cardboard Paper Packaging
| Label: | Customized By Customer' Request |
|---|---|
| Material: | Kraft Paper |
| Shape: | Cylinder/Round |
Protein Powder Jar Empty Paper Coffee Cans Packaging
| Material: | Kraft Paper |
|---|---|
| Surface Handling: | Offset Printing |
| Usage: | Food Packaging |
Fixing Makeup Powder Puff Loose Powder Paper Tube Box Cosmetic Puff Box Skin Care Makeup Shaker Lid Paper Tube
| Features: | Non- Toxic / Eco-Friendly |
|---|---|
| Made Material: | White Cardboard |
| Label Material: | Art Paper Or Coustomized |
Customized Printed Biodegradable Sushi Push Pop Paper Tube Packaging Food Grade Push up Paper Canister Can
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |

