All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Recyclable Kraft Paper Tube Packaging With Moverable PP Lid For Arts
| Material: | Paper+ Plastic(PP) |
|---|---|
| Feature: | Recyclable , Moistureproof |
| Height: | 180mm Or Customized |
Custom Luxury Book Shaped Rigid Paper Box Packaging Magnetic Gift Boxes
| Material: | Paper |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Gift Paper Box |
Customised CMYK Color Paper Tube packaging matt lamination Paper Cosmetic Container With PVC Window
| Usage:: | Food ,tea,gift,ect |
|---|---|
| Material:: | Paper |
| Logo:: | Customized |
Formidable UV Coating / Varnish Cardboard / Kraft Paper Can For Tea / Gift
| Material: | Kraft Paper |
|---|---|
| Nature Of Paper: | Strong And Formidable |
| Brand: | Huihua |
Twist Lid Resealable Paper Tube Packaging for Flavours
| Usage: | Flavours Packaging |
|---|---|
| Inner Diameter: | 65mm |
| Height: | 150mm / Customized |
Peaceful Candle Round Paper Tube Packaging Small / Middle / Large Size
| Material: | Cardboard, White Paper, Kraft Paper |
|---|---|
| Printing: | Custom Printing |
| Certificates: | SGS |
Large Size Long Kraft Paper Tube Packaging For Oatmeal Food Grade
| Material: | Paper + Coated Label +aluminium Foil Lining + Sealed Top And Bottom |
|---|---|
| Dia: | 83mm (many Other Diameters Available) |
| Height: | 230mm (customized) |
Custom Printed Push Up Twist Paper Tubes for Lipstick Deodorant
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
Red Mini Cardboard Paper Cans Packaging with Ribbon and Tag
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | Red |
Cylinder White Paper Tube Packaging Pantone Color For Cosmetics
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | White |

