All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
HDPE Plastic Bottles for Candies
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Food grade colorful recycled flat plastic can PE lid environmental friendly 401 #
| Packaging Details: | carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Custom Printed Metal Tin Can Plastic Lids with Embossed Logo For Food / Milk Powder
| Material: | PE |
|---|---|
| Color: | Customised |
| Logo: | Customised |
Recyclable 100ml Small PET Plastic Can With Alu Easy Open Lid Damp - Proof
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 100ml |
Recyclable Round Tea Sugar 500ml Clear Pet Jars
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 500ml |
Airtight 450ml 550ml 580ml Clear Plastic Honey Jar
| Material: | PET + PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
438ml Cookie Nuts PET Plastic Easy Open Jar With Stackable Screw Lid
| Material: | PET + +EOE+PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
55ml Weed Spice Child Proof Clear Pet Jars With Easy Open Lid
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 55ml |
Disposable Clear PET Cold Drinking Beverage Cups Bubble Tea Cups
| Material: | PET/PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Big 1150ML Clear Pet Jars Food Snack Oatmeal Biscuits Preserve Storage Jar With Handle
| Material: | PET Body+PP Cover |
|---|---|
| Capacity: | 1150ml |
| Color: | Clear |

