All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Environmental 355ml Beverage Clear Pet Juice Jars with ISO SGS QS
| Material: | PET |
|---|---|
| Logo: | Customised |
| Capacity: | 250ml/350ml/500ml |
Customized Pantong color Pill / Drug Clear Pet Jar , Food grade PET can
| Material: | PET |
|---|---|
| Size: | Many |
| Logo Design: | Customised |
Food Grade Clear Pet Jars With Handle 190ml , clear plastic jars with lids
| Plastic Type: | PET |
|---|---|
| Cap Material: | PP |
| Use:: | Canned Food , Candy , Ect |
Clear Wide Mouth Pet Jars
| Packaging Details: | international standard export packaging |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-2 weeks after order is confirmed and receipt of deposit |
| Payment Terms: | T/T , L/C |
Food Grade Penny Aluminium Foil Lids For Infant Powder Container Packing Non Spill Gold Color Easy Peel EOE
| Product Name: | Penny Lid |
|---|---|
| Cap: | Aluminium/Tinplate EOE |
| Color: | Silver, Gold, Black, Yellow |
Panton Color 380ml Pepper Plastic Jar With Shaker Pressing Cap OEM ODM
| Name: | 380ml Salt Jar And Pepper Plastic Jar With Shaker Pressing Cap |
|---|---|
| CAP Color: | Red ,blue ,black Cap |
| Packaging: | Salt ,pepper ,seasoning |
White Tin Can Easy Open Lid / End for PET / Plastic bottle # 307
| Material: | Metal |
|---|---|
| Metal Type: | Tinplate |
| Type: | Pull-Ring |
Eco - friendly embossing printed Tin Can caps / 300 # tinplate easy open lid
| Metal Type: | Tinplate |
|---|---|
| Type: | Pull-Ring |
| Feature: | Air-proof |
83.3 mm 401 # Silver composite Tin Can Caps , Full open tin plate EOE
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Size: | 52.3mm/62.5mm/65.3mm/72.9mm/83.3mm/99mm/126.5mm/153.3mm |
| Suitable For: | Plastic Cans,tinplate Cans,composite Paper Cans |
Environmental round tinplate Easy Open Tin Can Lid / End durable
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Feature: | Air-proof |
| Custom Order: | Accept |

