All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Customized big Food Grade Tinplate Metal Can Bottom 83.3 mm Diameter
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Color: | Black,silvery,golen |
| Szie: | International Standard |
Round Silk printing Aluminium Foil Lids , PET bottle Lids 502#
| Material: | Paper |
|---|---|
| Use: | Powder , Dried Food , Etc |
| Surface Printing: | As Your Requirement |
Reusable 0.25mm Thickness PE Lid / Cylinder Or Round Plastic Tin Can Covers
| Color: | Customized By Any Request |
|---|---|
| Material: | PE Plastic |
| Shape: | Cylinder/Round |
High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE
| Item: | High Temperature Sterilization Cans Peel Off Lid Food Cans Easy Open Lid Gold Color EOE |
|---|---|
| Model: | 401# 99mm |
| Use For: | Dried Food Tin Cans / Paper Cans / Food Cans |
Plastic Cover for Milk Powder Jar
| Product Name: | Round PE Plastic Screw-On Cap Lids Pop Top Bottle Jars Caps Plastic Cover For Milk Powder Jar Inner Film |
|---|---|
| Size: | 125mm |
| Color: | Blue Or Customized ( Client Need Offer Color Sample Or Color Pantone Number ) |
Transparent PET Plastic Cosmetic Jar Container with Aluminum / Plasitc Cap
| Material:: | PET Plastic |
|---|---|
| Industrial Use:: | Personal Care |
| Use:: | Essential Oil |
Green Lid Transparent Base Food Grade Material Mini Clear Pet Jars 410 Ml For Liquid
| Material: | Food Grade Pet Plastic Material + PS Cap |
|---|---|
| Construction: | Transparent Base With Srew Lip |
| Advertisement: | Out With Labeling |
Square Clear Plastic Cylinder Gift Decorative Bottle With Screw Plastic Cap
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Industrial Use: | Packaging |
| Plastic Material: | PET |
Disposable Food Takeaway Box Sugarcane Bagasse Food Container With Cover
| Features: | Biodegradable Compostable Within 90 Days |
|---|---|
| Name: | Disposable Bowl |
| Capacity: | 700ml,1000ml |
Easy Open Closure Lid 401# 99mm Aluminum Can Lid
| Material: | Metal |
|---|---|
| Usage: | To Seal The Metal Can, Plastic Can Or Paper Can |
| Feature: | Non Spill,food Grade |

