All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
67mm Diameter Special PE Plastic Lids 211# For Plastic Cans / Paper Cans
| Color: | White |
|---|---|
| Material: | PE |
| Shape: | Round |
Embossing Logo Clear Plastic Cylinder , Flower Easy Open Pop Top Aluminum EOE Lid Plastic Can
| Features: | Food Grade |
|---|---|
| Products: | Flower Easy Open Pop Top Aluminum EOE Lid Plastic Cans |
| Surface Handling: | Clear / Embossing LOGO / Silkcreen LOGO |
Air Proof Clear Empty Food Grade 450ml Jar Pet Packaging
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 450ml |
Aluminum Lid New Food Grade Plastic Easy Open PET Can For Packing Nuts
| Material: | PET |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Lid: | PE Lid |
Durable Clear Plastic Cylinder / 300g Salt Or Sugar Powder Shaker Lid Flip Top Plastic Jar
| Features: | PET Food Grade, Shaker Lid |
|---|---|
| Material: | 300g Salt / Sugar Powder Shaker Lid Flip Top Plastic Jar |
| Surface Handling: | Embossing LOGO On Bottom |
PET Plastic 1kg Baby Formula Milk Powder / Goat Milk Food Storage Jars
| Features: | Food Grade / Custom Color |
|---|---|
| Item: | 1kg Baby Formula Milk Powder / Goat Milk Food Jar |
| Material: | White Food Grade PET Plastic Jar + PP Plastic Cap |
400ml Flip Top Plastic Easy Open Lid Dried Food Jars With Labeling LOGO
| Features: | PET Food Grade, Shaker Lid |
|---|---|
| Item: | 400ml Flip Top Plastic Easy Open Lid Dried Food Jars |
| Material: | PET Plastic Jar + PP Plastic Easy Open Flip Top Cap |
Aluminum Easy Open Cans Clear Plastic Cylinder With Flip Top FDA Certificate
| Features: | Food Grade / Easy Open / Flip Top |
|---|---|
| Item: | Aluminum Easy Open Cans With Flip Top |
| Material: | Transparent Plastic Jar + Aluminum EOE + Plastic Flip Top |
Empty Round Airtight Coffee Tin Plate Cans Tinplate Tea Packaging Tin Box
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Usage: | Tea,Coffee, Milk Powder ,Protein Powder |
| Printing Handling:: | CMYK Printing |
250ml Black PET Bottles Paper Sticker / Silk Printing With Aluminium Screw Cap
| Material: | PET |
|---|---|
| Brand Name: | Huihua |
| Use: | Food,powder |

