All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
28mm Height Clear Plastic Cylinder With Peel Off Lid For Nuts , Coffee
| Features: | PET Food Grade , Non- Toxic |
|---|---|
| Material: | Plastic Storage Box With Lid Plastic Tea Can Paper Herb Tea Can |
| Surface Handling: | Bottom Embossing LOGO |
1.5oz OEM Private Label Clear Plastic Cylinder / Plastic Spice Jars With Booklet
| Features: | Non- Toxic Food Grade PET Plastic |
|---|---|
| Item: | 1.5oz Tea Cans OEM Private Label Spice Food Jar With Booklet |
| Surface Handling: | Labelling |
360ML Clear PET Can For Soft Candy Dry Food Coffee Cosmetic Gift Suitable For Cookies Packaging
| Tube Body Printing: | Outside Labeling: Art Paper/shrink Label/screen Print |
|---|---|
| Certificate: | ISO9001; SGS; QS |
| Capacity: | 360ml |
Food Grade Transparent PET Clear Plastic Cylinder for Dried Fruits and Nuts
| Material: | PET |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | Transparent |
Durable Black Cap Easy Open Tin Cans For Cali Hemp Packaging Tin Box
| Features: | Black Lid / Easy Open / Ring Pull |
|---|---|
| Products: | Black Cap Easy Open Tin Cans For Cali Hemp |
| Surface Handling: | Stickers On Top |
Low MOQ Good Price Plastic Can Paper Tube Pressing Sealing Machine Sealer Machine for Beverage PET Can
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 500 pcs / day |
Custom logo New Trendy Eco Friendly PP Plastic Sushi Roll Push up pop Tube Shooter Cup Cylinder Container Packaging with Lid
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
Customize PP Push Up Pop Sushi Plastic Cup Packaging
| Packaging Details: | paper box |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs / day |
80ml Small Easy Open Clear Pet Jars For Preserved Fruit Packaging 53x53mm
| Material: | PET + Aluminum + PE |
|---|---|
| Size: | 53x53mm |
| Certification: | FDA-SGS, ISO |
Airtight Tin Plate Cans 200g Coffee Powder Tea Packaging Tin Jar
| Material: | Tinplate |
|---|---|
| Usage: | Tea,Coffee, Milk Powder ,Protein Powder |
| Printing Handling:: | CMYK Printing |

