All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Keywords [ empty paper cans packaging ] match 1708 Products.
Paper Composite Wine Bottle Tube Cans
| Packaging Details: | International standard carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Paper Composite Cookies Cans
| Packaging Details: | International standard carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Luxurious Black Gold Stamping Recycled Paper Box for Clothes and Cosmetics
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Color: | Black |
| Shape: | Square |
Creative Square Food Grade Paper Cups for Dried Fruits Packaging
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Dimension: | Customized |
| Shape: | Square |
Aritight Clear Plastic Packaging Tubes , Blowing Easy Open End PET Tube
| Packaging Details: | International export carton pacakge |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-20 work days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
Luxurious Black Gold Stamping Recycled Paper Box For Clothes / Cosmetics
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Color: | Black |
| Shape: | Square |
305# Aluminum Sealed Easy To Peel Lid Protein Nutrition Powder PET Cans Packaging
| Material: | PET + PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Clear Plastic Cylinder 1000ml HDPE Bottle for Weed Packaging PET Can with Good Sealing HDPE1000
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | 1000ml |
500ml Clear Plastic Cylinder HDPE Bottle For Weed Packaging With Good Sealing Food Grade HDPE500-D194e
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | 500ml |
600ml Clear Plastic Cylinder HDPE Bottle For Medicine Packaging With Good Sealing Eco-Friendly HDPE600-D146
| Material: | HDPE |
|---|---|
| Item Name: | HDPE Bottle |
| Capacity: | 600ml |

