All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Clear Square Plastic Jar With Lids
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Clear Plastic Jar Food Packaging
| Features: | Food Grade / BPA Free |
|---|---|
| Material: | Pistachio / Nuts / Walnut Candy Cookies Food Container Nice Looking Gift Design Plastic Jar Labeling LOGO Food Packaging |
| Surface Handling: | Labeling Logo |
Cylinder Clear PET Jars
| Color: | Clear |
|---|---|
| OEM/ODM: | Available |
| Aplication: | Household And Industrial Food Storage |
400ml 6 In 1 Spice Container 6 Grids Flip Empty Dispenser Seasoning Shaker Can
| Material: | PS+PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
Recyclable 100ml Small PET Plastic Can With Alu Easy Open Lid Damp - Proof
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 100ml |
438ml Cookie Nuts PET Plastic Easy Open Jar With Stackable Screw Lid
| Material: | PET + +EOE+PP |
|---|---|
| Shipment: | By Sea / By Air |
| Item Name: | Clear Plastic Cylinder |
100g Spice Sifter Lid Seasoning Food Grade Plastic Jar Pepper Bottle Customized
| Product Name: | 100g Spice Sifter Lid Seasoning Food Grade Plastic Jar Customized Pepper Bottle |
|---|---|
| Material: | PP Plastic Sifter Lid + PET Plastic Bottle |
| Usage: | Spice / Pepper / Salt / Chili Powder / Food Powder Packing |
55ml Weed Spice Child Proof Clear Pet Jars With Easy Open Lid
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 55ml |

