All Products
-
Paper Cans Packaging
-
Paper Composite Cans
-
Paper Tube Packaging
-
Clear Plastic Cylinder
-
Tin Plate Cans
-
Beverage Cans
-
Canning Lids
-
Can Bottom
-
Recycled Paper Gift Boxes
-
Clear Pet Jars
-
Food Packaging Machines
-
PP Products
-
Disposable Cups And Bowls
-
Mailing Packaging Bags
-
Food Takeaway Box
-
Biodegradable Packaging Bags
-
Stephen CurtisI like my paper cans from you , thank you , and thanks for your patient service . we won't do the one time order , and many order will come . -
Linda ParryThe chips can is good , and my chips sells very well now . I will keep you in touch . -
MichelHigh quality 360 ml PET cans , and good cooperation with you . thank you -
Barry WeissHi Jenny , Well received the samples from you , i like it very much . I'm sending to our marketing now , will inform you any updates . -
AliGood quality , good service . HUIHUA is good supplier . -
AbdulaI'm appreciate you purchased the paper can machine for me , thank you ! and the machine works very well now , we still need the accessories soon .
Food Grade Clear Pet Jars With Handle 190ml , clear plastic jars with lids
| Plastic Type: | PET |
|---|---|
| Cap Material: | PP |
| Use:: | Canned Food , Candy , Ect |
65 x 32mm Clear Pet Jars With Easy Open End And Plastic Cap For Canabis Packaging
| Jar Material: | PET |
|---|---|
| Easy Open Lid Material: | Aluminum |
| Cap: | PE |
Pet Clear Candy Jars
| Packaging Details: | Inner with polybag, every line outer with carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-10 days |
| Payment Terms: | FOB Guangzhou |
Clear PET Plastic Jars
| Packaging Details: | international standard export packaging |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-2 weeks after order is confirmed and receipt of deposit |
| Payment Terms: | T/T , L/C |
Clear Wide Mouth Pet Jars
| Packaging Details: | international standard export packaging |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-2 weeks after order is confirmed and receipt of deposit |
| Payment Terms: | T/T , L/C |
Food Grade PET Plastic Transparent Spiral Can and Screw Top Lid for Candy Cookie Snacks Dried Fruits
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |
Food Grade 100ML 300ML 500ML 800ML 1000ML PET Can Closures Plastic Screw Aluminum Lid Caps for Wide Mouth Bottles Plastic Jars
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
FSSC Manufacturer Food Grade Wide Mouth With Aluminum Lid Easy Open PET Bottles Can Canned Food
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
HUIHUA Manufacturer Custom POP Can For Food Packing. 300ml 350ml 400ml 450ml 500ml 550ml PET Tuna Can Plastic Jar With Easy Open Aluminum Lid
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | 360ml |
Food Grade Plastic PET Beveragel Pop Top Can Bottle with Easy Open Aluminum Lid 100ml Clear Plastic Nuts Candy Cans
| Material: | PET+Alu Easy Open Lid+Pe Cover |
|---|---|
| Item Name: | PET Easy Open Can |
| Capacity: | Customize |

